Kapacita školy – 136 dětí.
Děti rozděleny do 4 tříd zpravidla podle věku.
Odloučené pracoviště KD Šeříkovka 2 třídy
nástup dětí do MŠ 6.00 – 8.00 hodin (po domluvě i později)
spontánní hra do 9.30 – podle programu dne dle plánu učitelky
a činnosti řízené pedagogem na třídě
pohybové aktivity zařazovány v průběhu dne
pobyt venku 9.30 – 11.30 hodin – podle aktuálního počasí
odpočinek, spánek během dne možnost individuální relaxace dle
potřeby dětí
děti spí na lehátkách, je zajištěno větrání
lůžkoviny měněny každé 3 týdny
odpočinek 12.30 – 14.00 hodin
četba, poslech, individuální činnosti
od 14.30 hodin – hra, zájmové činnosti, pobyt venku
stravování svačina – 8.00 – 8.30 hodin, 14.00 – 14.30 hodin
samoobslužnou
oběd – 11.30 – 12.00
pitný režim zajištěn během celého dne – 3. a 4. třída – samoobslužný
1. a 2. třída – nalévají paní učitelky
možnost výběru
otužování vzduchem, plavání
způsob nakládání s prádlem 1x za 3 týdny výměna lůžkovin - domů
2x týdně ručníky – vlastní prádelna
- plavecký výcvik -
- výuka anglického jazyka – 3. a 4. třída
- výtvarné a pracovní činnosti, keramika - 3. a 4. třída
- hudebně pohybové aktivity s prvky lidového tance
- spolupráce se ZUŠ Chválenická
- spolupráce se ZŠ
- logopedická prevence
- zdravotní cvičení pod vedením fyzioterapeuta
- prezentace školy v tisku, na webových stránkách
Začíná 1. září - pátek
Nástup do mateřské školy – do 8 hodin.
Na dveřích a na šatnách budou vyvěšeny seznamy dětí rozdělených do jednotlivých tříd.
V šatnách budou mít děti přidělenou značku.
Dostanete vytištěné pokyny týkající se plateb školného a stravného.
ü v šatně mají děti připravenou tašku se svojí značkou
ü bačkory
ü v tašce – náhradní spodní prádlo (kalhotky, tričko, punčocháče, ponožky)
ü tepláky (jiné na zahradu, jiné do třídy)
ü povlečení - rozměry do klasické postýlky, prostěradlo na gumu – natahovací, pyžamo
VŠE PODEPSANÉ
jméno | Pracovní zařazení |
Iva Adamová | ředitelka školy |
Lucie Chárová | učitelka |
Jana Frühaufová | učitelka |
Lucie Balíková | asistent pedagoga |
Hana Šišková | učitelka |
Jana Šonková | zástupkyně ředitelky |
Lucie Třísková | učitelka |
Hana Kubíčková | učitelka |
Hana Terčová | učitelka |
Mgr. Barbora Plachá | učitelka |
Lucie Benýšková | asistent pedagoga |
Tereza Cajthamlová | učitelka |
Aneta Jandošová | učitelka |
Eliška Vohradská | učitelka |
Nela Medeová | asistent pedagoga |
Nikoleta Bariová | učitelka |
Irina Slezinger | učitelka |
Barbora Benýšková | asistent pedagoga |
Margaréta Benýšková | vedoucí školní jídelny, administrativní pracovník |
Monika Jindrová Martina Spěváčková | kuchařka |
Renata Mráčková Valerie Polívková | školnice |
Lucie Miláčková Lenka Mariánová | uklízečka |
Dětem poskytujeme pestrou vyváženou a hodnotnou stravu.